Новини - 15-07-2010, 11:07 - sasa 253

Однією рукою полтавка завоювала золото чемпіонату Європи

Юна полтавка Світлана Харипончук (1992 року народження) може вважати для себе цьогорічний сезон досить успішним.

Наша землячка завойовувала нагороди на всіх змаганнях з армспорту, в яких вона брала участь. Спочатку в Полтаві на чемпіонаті України з армспорту Світлана завоювала бронзову медаль серед дівчат у ваговій категорії 50 кг – лівою рукою. Згодом на чемпіонаті України в Севастополі Харипончук виборола срібло серед жінок до 50 кг – правою рукою. І нарешті на чемпіонаті Європи серед юніорів у Москві наша землячка, вихованка тренера С. Олійника, стала чемпіонкою Європи з армспорту у боротьбі лівою рукою серед дівчат у ваговій категорії 45 кг. Тут полтавка випередила срібного призера Олену Пашинцеву (Росія) і бронзового – Діану Бугай (Україна). А ось у боротьбі правою рукою Світлана Харипончук у Москві була четвертою.

Також й інші наші земляки – представники армспорту – можуть вважати нинішній сезон, який ще далеко не закінчився, успішним для себе. На чемпіонаті України в Севастополі полтавка Лілія Занько завоювала дві медалі у ваговій категорії 70 кг: срібну – лівою рукою і бронзову – правою. А на юніорському чемпіонаті України в Полтаві наші земляки вибороли найбільшу кількість медалей серед представників усіх інших регіонів країни – 17. Щоправда, серед них лише 1 золота, яку завоював Артем Дорошенко у категорії 85 кг, правою рукою. А медалістами тих змагань у різних вагових категоріях були юні спортсмени Полтавщини: Інга Сидорова, Любов Крюк, Олена Аносова, Діана Швачко, Олег Дудко, Андрій Рябуха, Сергій Булаєв, Дмитро Сенчакович, Роман Громов, Артем Дорошенко (до золота він додав ще срібло – лівою рукою), Андрій Павлюченко, Олег Циба.