Хокей - 12-11-2011, 01:11 - sasa 31

Петро Волощенко і Володимир Макименко знову кращі

Петро Волощенко і Володимир Макименко знову кращі

Закінчився четвертий тур НХЛ Києва у групі Б 

 

ХК “БСМ-Баришівка” – ХК  “HARSCO” — 1:4 (0:1; 0:3; 1:0)

Центральний матч туру, а можливо і всього першого кола, розіграли минулорічний чемпіон та срібний призер групи Б, ХК “БСМ-Баришівка” та ХК  “HARSCO”. На каток “Оболонь” у формі ХК “HARSCO” вийшло одразу дев’ять представників полтавскої області, при чому п’ять з них (Яременко, Степаненко, Гиря, Ємець, Кутузов) в минулому році грали саме за ХК “БСМ-Баришівка”. Рахунок в матчі на 13 хвилині першого періоду відкрив лохвиччанин Олег Ємець. Одразу після того як за воротами ХК “БСМ-Баришівка” загорілося червоне світло виникла бійка. “Організатор” потасовки, гравець ХК “БСМ-Баришівка” Віталій Бегун, отримав одразу 25 (!) хвилин штрафу (два – дисциплінарних, по 10 хвилин та 5-ти хвилинне за організацію бійки). Другий період був повністю за “чорними орлами”, відзначались лише представники Полтавщини. Спочатку Сергій Кутузов з передачі Олега Ємця подвоює рахунок, потім Володимир Максименко його потроїв (ці шайби ХК “HARSCO” закидали у меншості). Четверту шайбу закинув полтавець Петро Волощенко. Єдине, на що спромоглися баришивці, це гол престижу, реалізувавши в третьому періоді подвійну більшість. Лише 35 секунд не вистачило лубенцю Олександру Кулику щоб відстояти матч “на нуль”. Кращими гравцями матчу були визнані червонозаводчанин Володимир Максименко та полтавець Петро Волощенко.

 

ХК “Ледокол” — ХК “Инфоснегири” —  4:1 (2:1; 1:0; 1:0)

Як і очікувалось, поединок між одним із претиндентів на нагороди в групі Б та аутсайдером закінчився впевненою перемогою перших. “Инфоснегири” зуміли лише роздратувати опонента, відкривши рахунок в матчі вже на другій хвилині першого періоду. На пропущену шайбу ХК “Ледокол” відповів двома шайбами в першому періоді, та по одній в другому та третьому. За ХК “Инфоснегири” весь матч відіграв пирятинець Сергій Ляшенко, але відзначитись чимось, крім двохвилинного вилучення, не зумів.

 

ХК “777-2” — ХК “Титани” – 0:2 (0:0; 0:0; 0:2)

Лише в останньому, третьому періоді “титанам” вдалося розпечатати ворота ішного аутсайдера групи Б ХК “777-2”. Четверту поспіль гру провів у формі “титанів” кременчужанин Олексій Лейтар. Цього разу Олексій, як і Сергій Ляшенко, відзначився лише двохвилинним штрафом.

 

Серед інших матчів виділимо чергову перемогу ХК ”Крила Столиці” над ХК “Вишгород-2” з рахунком  4-2. За КС в цьому матчі не зіграли ні Віталій Буточнов, ні Олег Гапон.

 

Після четвертого туру одразу чотири команди набрали по 6 пунктів, лише за різницею шайб першу сходинку утримують КС, другу — ХК “БСМ-Баришівка”, третю — ХК “Ледокол”. Безперечні аутсайдери ХК “777-2” та ХК “Инфоснегири” які не набрали в турнірній таблиці ще жодного пункту.

 

Володимир ХОМІЧ

Погода