Аматори - 16-11-2011, 08:11 - sasa 212

\”Райз Максимко\” – чемпіон Лубен

Фінішував ветеранський чемпіонат Лубен з міні-футболу (35 років і старщі), в якому боротьбу на штучному майданчику ЗНЗ № 1 вели шість команд.

Результати останніх двох турів змагань такі: «Комсомолець» – «Автомобіліст» 4:3, «Амнезія» – «Гармонія» 4:7, «Райз Максимко» – «Дюна» 9:1, 2Автомобіліст» «Амнезія» 2:9, «Гармонія» – «Райз Максимко» 2:3, «Дюна» – «Комсомолець» 2:7. Чемпіоном міста стала команда «Райз Максимко» з граючим тренером Юрієм Тютюнником, яка зазнала лише однієї поразки 9:10 від «Дюни». Друге місце у «Гармонії», що представляла ПАТ «Лубенський молочний завод». Команду виводив на поєдинки Олександр Вовкобой. Бронзові нагороди виборов «Комсомолець» з однойменного відомого лубенського підприємства (представник команди Євген Рачковський). Підсумкова турнірна таблиця чемпіонату має такий вигляд:

5

Склад переможців: Олександр Кулик, Віктор Мирко, Юрій Підтоптаний, Ігор Портяник, Олег Волювач, Сергій Гайдук, Володимир Малих, Юрій Підтоптаний, Євген Стригунов, Микола Гайдук, Олег Ємець. За підсумками змагань визначені кращі гравці чемпіонату. Найкращим бомбардиром став Олександр Біленко з команди «Автомобіліст», в активі якого 19 забитих м’ячів. Найліпшим голкіпером став Олександр Кулик, а кращим гравцем змагань Ігор Портяник (обидва – «Райз Максимко»). Найстаршим учасником змагань був гравець «Комсомольця» Володимир Кошель, якому виповнилося 56 років. По завершенні чемпіонату переможець і призери отримали кубки, медалі і грамоти від міського відділу з питань фізичної культури, спорту та туризму. Нагородження проводив його очільник Іван Тузов.

Аматори - 28-09-2011, 12:09 - sasa 212

Завершився відкритий чемпіонат Лубен з футболу, який проводив міський відділ з питань фізичної культури, спорту і туризму, а роль головного судді змагань виконував Андрій Василенко.

Були зіграні останні два матчі чемпіонату, після яких визначилися переможець та призери. Спочатку «Райз Максимко» впевнено переміг з хокейним рахунком 6:2 «Гармонію» з ВАТ «Лубенський молокозавод». Потім основні претенденти на нагороди лубенський «Раз Максимко» і команда «Засулля» зіграли внічию – 0:0. Після матчу було нагородження. На урочистому закритті змагань футболістів вітав міський голова Олександр Грицаєнко.

Перше місце виборов «Райз Максимко» з граючим тренером Юрієм Тютюнником. Другою стала команда «Засулля», яку представляв і сам за неї грав Павло Куций, а бронзові нагороди отримав ФК «Лубни-2». (тренер Анатолій Гришанович). Визначені і кращі гравці чемпіонату. Ними стали: Анатолій Галушка (воротар, «Факел»), Олег Дробот (захисник, «Райз Максимко»), Андрій Загоруйко (півзахисник, «Засулля»), Олександр Ювженко (нападник, «Факел»). А ось хто кував золоті нагороди чемпіонату у складі «Райз Максимка»: Олександр Кулик, Микола Гайдук, Віктор Мирко, Олег Ємець, Віктор Хльобас, Євген Стригунов, Ігор Портяник, Володимир Малих, Сергій Гайдук, Юрій Тютюнник, Сергій Каретник, Олег Дробот, Юрій Підтоптаний, Олег Запорожець, Сергій Міщенко, Володимир Каретник, Олег Волювач.