Аматори - 17-10-2011, 10:10 - sasa 175

\”Сула\” – володар Кубка Лубенщини

«Зеніт» (Калайдинці) – «Сула» (Засулля) 1:3 (0:2)

Кубок Лубенського району. Фінал. 15 жовтня. с. Мацківці. Стадіон ім. Едуарда Кваші. + 10С. 85 глядачів.

Судді: А. Павлюченко, В. Куліш, О. Фролов (усі – Лубни).

Делегат-інспектор: І. Юшко (Лубни).

«Зеніт»: Макаренко, Пархоменко, Мисник, Огар, А. Голубенко (Онищенко, 65), Соколовський (Гриценко, 46), Ю. Голубенко, Гайдук, О. Нечипоренко (Коваленко, 46), Михайленко, Д. Нечипоренко. Тренер: Л. Голубенко.

«Сула»: Назаренко, Ткачук, І. Савлук, С. Новіков, Куций, Романенко (Ступка, 88), Бойко (Є. Новіков, 55), Німич, Шевченко, Бабак (Копаніцин, 61). Тренер: П. Куций.

Голи: Коваленко (53) – Бабак (21), Німич (34), Копаніцин (85).

Цьогоріч у розіграші футбольного Кубка Лубенського району стартувала рекордна кількість команд – 18. Змагання проходили під егідою районної ВФСТ «Колос» (Ігор Юшко) за підтримки Федерації футболу району (Андрій Павлюченко). У фінальному матчі зустрілися два непримиримих суперника – засульська «Сула» і «Зеніт» з Калайдинець, які, відповідно, у півфіналах здолали тарандинцівський «Колос» (1:0) та «Олімп» з Березівки (6:2). Лише перші хвилин десять гра була рівною, а потім поступово вималювалася перевага «Сули», яка втілилася у забиті м’ячі. На 21 хвилині після проходу правим краєм відкрив рахунок у матчі Олександр Бабак, а трохи пізніше його збільшив капітан засульчан Олег Німич, завдавши удару з 22 метрів – 2:0. Після перерви суперники поділилися голами. У підсумку яскрава перемога «Сули», яка додала у свою скарбничку поряд з золотими нагородами чемпіонату району ще й красень-кубок голови районної ради.