Останні новини - 22-02-2013, 12:02 - sasa 234

\”Ворскла\” розійшлася миром із китайцями

Полтавська команда провела переодстанній контрольний матч. Підопічні Сергія Свистуна зустрілися з китайським клубом \”Шанхай Шеньсінь\”.

Ворскла – Шанхай Шеньсінь – 1:1

Кривошеєнко 33

Ворскла: Казаков (Непогодов, 46), Курелех, Пєсков, Курилов, Матвєєв, Скляр, Будник, Чичиков (Бацула, 72), Кривошеєнко, Янузі (Рябушко, 28), Баранник.

Гра з представником китайської ліги видалася доволі жосткою. До того ж погода була не досить футбольною: з небе падав дощ. Гравці \”Шеньсіня\” не щадили ні себе ні суперника. Ще в першому таймі через травму поле змушений був залишити Ахмед Янузі.

Ворскляни відкрили рахунок на 33-й хвилині. Кривошеєнко замкнув передачу партнерів. Цікаво, що \”Ворскла\” в цей час грала в меншості, допомогу отримував Скляр.

На 80-й хвилині \”Ворскла\” мала збільшувати рахунок. Баранник віддав передачу на Бацулу, але той не влучив у порожні ворота. І майже одразу спрацювало старе неписане футбольне правило: китайці зрівняли рахунок. У підсумку – 1:1.

О 15.30 біло-зелені проведуть останній матч зборів. Суперником \”Ворскли\” стане відомий словацький клуб \”Кошіце\”.