Останні новини - 08-07-2011, 12:07 - sasa 136

\”Ворскла\” зіграє з \”Ґлентораном\”

Суперника полтавців визначили післяматчеві пенальті

Матч-відповідь першого раунду Ліги Європи між \”Ґлентораном\” і \”Реновою\” закінчився так само як і тиждень тому в Македонії – 2:1 виграли господарі. Першими відкрила рахунок північноірландці – на 31-й хвилині відзначився Кларк. По перерві македонці зрівняли рахунок. Гол на рахунку Ісамаїла. А на 74-й хвилині господарі вийшли вперед зусиллями Мюррея, якого тренер \”Ґленторана\” кількома хвилинами раніше випустив на заміну.

Залишов часу нічого не приніс командам і суперникам довелося зіграти додатковий час, який теж не змінив становище. Овертайм запам\’ятався хіба що вилученням за друге попередження футболіста \”Ренови\” Янчевскі.

Долю матчу вирішили пенальті, які вправніше пробили господарі – 3:2.

Таким чином, 14 липня полтавська \”Ворскла\” зіграє перший матч другого раунду в Північній Ірландії.

Ґленторан – Ренова – 2:1. Пен. – 3:2
Кларк 31, Мюррей 74 – Ісмаїл 59
Ґленторан: Хогг, Ніксон, О\’Кейн (Карсон 62), Кларк, Тейлор, Хілл, Уорд, Вотерворт, Бойс, Черрі (Хоуланд 106), О\’Генлон (Мюррей 71).
Ренова: Елезі, Трайковскі, Байрамі (Гафурі 90+1), Еміні, Нухі, Ісмаїлі, М.Степановскі, Гаші (Янчевскі 52), Статовчі, Симовскі, Рістов.
Попередження: Ніксон 56, Тейлор 95, Хоуланд 118 – Еміні 9, Елезі 25, Янчевскі 87, М.Степановскі 90
Вилучення: Янчевскі 115
Арбітр: Петтері Карі (Фінляндія).