ЗАДОРОЖНЯК Василь
КОРОЛЯНЧУК Валерій
МІНГАЗОВ Каміль

Матч невикористаних можливостей

«Черговий матч шостого туру чемпіонату СРСР в якому «Ворскла» приймала минулорічного чемпіона — чернівецьку «Буковину», проходив за несприятливих умов — під дощем, який часом переходив у мокрий сніг.
Господарі поля почали зустріч з атак на ворота суперників. Активно діяли І. Кислов, І. Шарій, І. Власенко. Запалу їхнього вистачило, щоправда, не чверть години. Гра, вирівнявшись, потекла в спокійнішому руслі. У тієї й іншої команд з'являлися окремі спалахи, виникали можливості відкрити рахунок. На 21-й хвилині це міг зробити І. Шарій. Він сильно пробив майже з лінії штрафного майданчика, тільки, не зовсім точно. На 46-й хвилині вже біля воріт «Ворскли» виникла гостра ситуація: після навісної передачі з лівого флангу промахнувся нападаючий «Буковини» В, Королянчук.
Ще двічі бив по воротах І. Шарій. Раз спрямував м'яч точно під перекладину, але голкіпер А. Чистов зумів удар парирувати. На 77-й хвилині після удару А. Гузієнка кидок О. Моргуна врятував «Ворсклу» від гола. Нічия — 0:0.
Закінчуючи звіт, кілька слів про так звану «любов» до футболу. Маємо на увазі «любов фанатів», точніш їхню невихованість і хуліганські вихватки. Через них потерпіла у матеріальному плані «Ворскла». Суть в тому, що хтось із глядачів кинув камінець в автобус буковинських футболістів, який стояв якраз під трибуною, де розташувалися «фанати», і розбив скло.

Їхати команді за тисячу кілометрів. Без скла у ніч не поїдеш. Керівництво команди «Ворскла» змушене було приймати єдино правильне рішення: знімати скло із свого «Ікаруса», віддавати гостям.
Тепер, по суті, улюблена «фанатами» «Ворскла» залишилася без автобуса. Точніш, з автобусом, у якого немає скла. Отака-от любов...».