18.03.1989.
Маріуполь (Маріуполь) - Ворскла (Полтава)
0 : 0


Друга ліга. 6 зона


Маріуполь 0 : 0 Ворскла
Маріуполь (Маріуполь) Ворскла (Полтава)
18.03.1989. 15:30
1 тур
Стадіон: Новатор (Маріуполь) . 3000 глядачів
Погода: сонячно , Температура: 12ºC
 
Суддя: Георгій ІЛЬЯКОВ (Сімферополь)
Перший асистент: В. ТИЩЕНКО (Сімферополь)
Другий асистент: Володимир ТУХОВСЬКИЙ (Сімферополь)


Склади команд
Амп Гравець Амп Гравець
1 Вр СРСР КУЗЬ Андрій 1 Вр Україна МОРГУН Олег
2 Зх СРСР БУТАСКОВ Валерій 2 Зх Україна ДЕЙНЕКО Юрій
3 Зх СРСР ЛЮЛІН Олександр 3 Зх Україна КРИВЕНКО Олег
4 Зх Україна ПОПОВ Сергій 4 Зх СРСР КИТАЙКО Ігор
5 Пз Україна РУРА Михайло 5 Зх Україна ХОДИРЄВ Сергій
6 Зх Україна РУДАКОВ Валерій 6 Пз СРСР РОТАНЬ Петро
7 Пз СРСР СТЕПАНОВ Микола 7 Пз Україна ПРОКОПИНЕНКО Володимир
8 Пз СРСР КАЛІНІЧЕНКО Сергій 8 Пз СРСР ЮДАНОВ Ігор
9 Пз Україна ВОЛКОВ Олександр 9 Пз СРСР БОГДАНЕЦЬ Валерій
10 Нп СРСР ВАРНАВСЬКИЙ Олексій 10 Нп СРСР РЄЗНІК Юрій
11 Пз Україна РОМАНОВ Ігор 11 Нп СРСР ВЛАСЕНКО Ігор
 
Запасний склад
Амп Гравець Амп Гравець
  Нп Україна ШАРІЙ Іван
  Нп Україна КИСЛОВ Ігор
  Зх Україна ЛУКАШ Сергй
   
   
   
   
 
Головні тренери
Україна Микола ГОЛОВКО Україна Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ

Хронологія гри
Гравці   clock.png   Гравці
? yellow_card.png КРИВЕНКО Олег
ВАРНАВСЬКИЙ Олексій penalty_missed.png 38
65 substitution.png ШАРІЙ Іван
РЄЗНІК Юрій

Про всі неточності в протоколах або неспівпадіння з вашими даними прохання повідомляти на fcvadmin@ukr.net

Перед началом встречи прошло торжественное открытие футбольного сезона в нашем городе, теплые проводы из большого футбола закончивших играть за «Новатор» Ю. Кермана и В. Утченко. Затем со  словами приветствия к участникам матча и ко всем собравшимся на  стадионе обратился председатель горспорткомитета Л. М. Губарьков.

Матч начался атаками наших футболистов, но полтавчане  хладнокровно оборонялись и на 14-й минуте первыми создали опасный  момент у ворот «Новатора». А на 19-й минуте уже вратарю «Ворсклы»  пришлось демонстрировать свое искусство, когда он смело бросился в ног вышедшего с ним один на один А. Варнавского.

Прошел сумбур стартовых минут, футболисты обеих команд стал действовать более осмысленно. И вот одна из атак наших игроков с  участием М. Руры и А. Варнавского заканчивается тем, что полтавчане прерывают выход один на один нашего лучшего бомбардира недозволенным приемом, и сам  пострадавший взялся пробивать пенальти. Стадион замер в преддверии гола, но удар пришелся в  штангу. Болельщикам ничего не оставалось, как только огорченно взохнуть.

И во втором тайме наши ребята атаковали ворота «Ворсклы» с тем же усердием, надеясь  забить гол. Но вратарь полтавчан О. Моргун был в этот день на высоте.

В. СИНИЦА, «Приазовский рабочий» №55 (14612), 21 марта 1989 (вторник)

Як повідомив, телефоном тренер-адмінстратор «Ворскли» А. Старцев, гра в Маріуполі з «Новатором» у присутності трьох тисяч глядачів почалася атаками полтавців, які впродовж 10 хвилин вели безперервний наступ на ворота, що їх захищав А. Кузь. Та ніяких реальних загроз не  створили. Потім ініціативу перехопили господарі поля.

В одному з епізодів на 37-й хвилині гості в межах штрафного майданчика збили  О.Варнавського, який раніше виступав за донецький «Шахтар». Суддя в полі Г. Іляков  (Сімферополь) призначив 11-метровий удар. Сам потерпілий майстер спорту виконував пенальті і влучив м'ячем у штангу. Могли відзначитися й полтавці — двічі несильно пробивав І. Власенно. На 65-й хвилині І. Шарій замінив на полі граючого тренера Ю. Рєзника, теж мав можливість  розпечатати ворота, виходячи один на один з голкіпером. Удар прийшовся у воротаря.

Взагалі ж «Ворскла» виступала в ослабленому складі — на лаві запасних відсиділи матч І. Кислов та С. Лукаш, які в Сочі зазнали травм. До того ж, полтавці виїздили в Маріуполь без  заявлених колишніх гравців «Кременя» А. Недяка та І. Мартиненка. Дивна, якщо не сказати більше, ситуація склалася — тренери «Кременя» їх у команду не беруть, футболісти виявляють  бажання виступати за «Ворсклу», а голова Кременчуцького міського комітету по фізкультурі і  спорту В. Й. Маньковський — проти, як у тій приказці — «Сам не гам і другому не дам». Не по- спортивному.

П. Карнаух, А. Щербак, «Зоря Полтавщини» № 66 (17166), 21 марта 1989 (вторник)

Фото гри


89NG1.jpg
Офіційна програма матчу

Погода