ПРОКОПИНЕНКО Володимир
ПЕРЕПЕЛИЦЯ Вячеслав
МАРАДУДА Микола
БОГДАНЕЦЬ Валерій

«Перші перемоги в гостях їх у сьомому турі чемпіонату країни серед команд другої ліги здобули полтавські команди майстрів «Ворскла» виграла (2:1) у черкаського «Дніпра». М'ячі у переможців забили Іван Шарій і Валерій Богданець. Кременчуцький «Кремінь» з мінімальним рахунком (1:0) завдав поразки кіровоградській «Зірці». Тут відзначився Сергій Мурадян.
В активі обох наших команд тепер по 9 очок. Вони входять до лідируючої групи. Завтра — восьмий тур. «Ворскла» гратиме у Кіровограді а «Кремінь — у Черкассах».

О. ВАСИЛЕНКО.
«Зоря Полтавщини» № 84 (17184), 12 апреля 1989 (среда).

Два несхожих тайми

«Суперниками полтавців у сьомому турі чемпіонату СРСР серед команд другої ліги були футболіста черкаського «Дніпра».
В першому таймі господарі поля мали певну територіальну перевагу, оскільки гості, як і прийнято у виїзних матчах, більше уваги приділяли безпеці своїх воріт. Впродовж 45 хвилин черкащани зуміли створити декілька гострих моментів біля штрафного майданчика «Ворскли», але надійно грав захист на чолі з Олегом Моргуном. Тож в першому таймі жодній з команд не вдалося добитися переваги.
У другому таймі полтавці відразу оволоділи ініціативою, мали декілька моментів для взяття воріт. На 57-й хвилині Кислов увійшов у штрафний майданчик «Дніпра», «витяг» на себе воротаря гостей і віддав точну передачу Шарію, який і відкрив рахунок у цій грі. Подвоїли результат полтавці на 64-й хвилині, коли знову ж таки Кислов вийшов один на один з голкіпером «Дніпра», передав м'яч Богданцю і той забив його у пусті ворота.
«Ворскла» мала ще кілька можливостей для взяття воріт, але нападаючим бракувало точності. Після двох забитих м'ячів полтавці дещо заспокоїлися, а на 80-й хвилині захист «Ворскли» допустив помилку, якою і скористався капітан «Дніпра» Л.Малий, провівши м'яч у відповідь.
У матчі в Черкасах у складі полтавської «Ворскли» дебютував півзахисник Андрій Матюха, відомий любителям футболу по виступам за запорізький «Металлург». Гра новобранця справила добре враження.
Суддівський свисток зафіксував перемогу полтавців.
Наступну гру. «Ворскла» проведе у Кіровограді проти місцевої «Зірки».