САЄТОВ Роман
НИЧИПОРУК Олександр
ОНОПКО Віталій
ЗАХАРЮТА Андрій

Під час розминки один із тренерів полтавського заводу медичного скла, майстер спорту Іраклій Петров сказав: “Ти дивись, як енергійно готуються до старту донецькі хлопці. Важко нашим буде”. Так воно й вийшло. Уже на п’ятій хвилині пролунав дзвоник. Перша ж атака гостей: простріл повз ворота, і м’яч дивом не опинився в сітці воріт господарів. А вже на 11-й хвилині гості досягли успіху. Кутовий удар зліва, воротар “Ворскли” відбив м’яча неподалік у штрафній площі, а донеччани Захарюта добив м’яч у ворота, випередивши оборонців “Ворскли”. Цей швидкий гол немовби шокував полтавських футболістів — вони ніяк не змогли налагодити командну гру. Гості ж, особливо швидкі й наполегливі нападники Саєтов, Силаков і Санжар, раз у раз проходили оборону господарів і завдавали разючих ударів по воротах. Близькі були донеччани до успіху на 13-й та 20-й хвилинах. Правда, у цих випадках добре зіграв голкіпер “Ворскла-2” Олег Чуваєв. А потім гості подавали три кутових удари і після останнього, на 34-й хвилині, нападник донеччан Воплюшкін ударом головою відправив м’яч у сітку — 0:2. До перерви обидві команди не змогли змінити рахунок.

Після відпочинку тренер полтавців Олександр Омельчук провів одразу три заміни, і гра помітно змінилася. Більше атакували господарі, але і це не допомогло. На 76-й і 86-х хвилинах — ще три заміни. Це додало сил полтавцям, але лише за три хвилини до закінчення матчу господарі змогли “розмочити” рахунок. Це зробив Олексій Ротань. На більше ні хисту, ні часу у футболістів “Ворскли-2” не вистачило. Отже, поразка — 1:2. А перемога донеччан підняла “Олімпік” на кілька щаблів вище у турнірній таблиці.