КОБІКОВ Дмитро
ГОРКУН Валентин
АНТОНЮК Олександр
КАБАНОВ Тарас

Два кардинально протилежних за ігровим змістом тайми провів черкаський «Славутич» проти тернопільської «Ниви». Команді на чолі з виконуючим обов’язки головного тренера Анатолієм Дейнеко вдалося по перерві зламати хід поєдинку на свою користь. Після серії невдач на турнірному фронті на поле Центрального стадіону у звітному календарному матчі вийшов оновлений стартовий склад черкащан – на лаві запасних залишилися Євген Гуд та Михайло Серійчук.

Перший тайм став справжнім нервовим випробуванням для черкаських уболівальників: високий відсоток браку передач славутчан раз у раз ставав непереборною перешкодою на шляху до воріт гостей. На сьомій хвилині арбітр матчу, повівшись на артистизм Сергія Кушки, призначив штрафний удар на лінії карного майданчика господарів. А постріл тернополянина Олександра Антонюка зі стандарту був бездоганним. За чотири хвилини «Нива» під час розмашистої контратаки ледь не подвоїла рахунок у матчі. Сергій Кушка і Тарас Кабанов фактично розстрілювали ворота «Славутича» – у першому випадку голкіпер Андрій Лєнчінков ногою зреагував на удар, а в другому за черкащан зіграла стійка воріт.

Після виходу на заміну Романа Дацюка  господарі почали загострювати гру біля воріт приїжджої команди. У компенсований перед перервою час славутчани виконали пару небезпечних розіграшів кутових.

Другий тайм розпочався з підступного дальнього удару гравця «Ниви» Анатолія Маткевича. Поступово бажання господарів відігратися почало матеріалізовуватися в ігрову перевагу. Своєрідним сигналом до активних дій став постріл з-за меж карного майданчика Шандора Вайди. На 68-ій хвилині Валентину Горкуну вдалося проштовхнути м’яча по центру на хід Гуду. Євген, змістившись праворуч, вразив ціль – 1:1.

Ключовим у матчі мав стати епізод на 80-ій хвилині, проте після удару на точність Дмитра Кошелюка шкіряна куля обминула площину воріт тернополян. У намаганні здобути перемогу більш переконливими були господарі – відзначимо удари головою Саїда Белмохтара (після класного прострілу з флангу Дацюка) та Євгена Гуда (з навісу Кошелюка).

Невиправдана агресія екс-гравця «Славутича» Тимофія Листопада наприкінці гри вартувала йому вилучення з поля.

Домашня нічия дозволила славутчанам піднятися на третю сходинку турнірної таблиці групи «А». На черкащан чекає нелегкий вояж до Херсона на поєдинок проти місцевого «Кристалу», який в останніх трьох календарних матчах здобув сім пунктів (включно з виїзною нічиєю в Чернігові).