ЧУРА Василь
ПРОКОПИНЕНКО Володимир

ВТРАЧЕНО ОСТАННІЙ ШАНС…

«КРИВБАС» — «ВОРСКЛА» (Полтава)— 0:1.
«Хотілося б бачити у цій грі голи, забиті «Кривбасом». Та болільники покидали стадіон, коли до закінчення матчу ще залишалося п'ятнадцять хвилин. І не тому, що рахунок зустрічі був не на нашу користь. Просто «Кривбас» не показав тієї гри, якої від нього чекали.
Чим, скажімо, сильніша та ж «Буковина», лідер чемпіонату, яка разом із «Ворсклою» бореться за перше місце? Як ми пам'ятаємо, «Кривбас» показав місяць тому характер: чернівецькі футболісти задовольнилися лише нічиєю. Суперники тоді грали на рівних. А от у матчі із полтавчанами ініціативою володіла «Ворскла», а господарі, які виступали цього разу без С. Мотуза, побудували гру на контратаках.
Наші гравці подовгу не володіли м'ячем, який у простих ситуаціях легко переходив до гравців «Ворскли». Полтавчани зрозуміли, що є шанс, і першими скористалися ним. На 30-й хвилині Кислов обіграв захисників «Кривбасу» і послав м'яч в сітку воріт.
Природно, що після перерви головний тренер «Ворскли» В. Пожичевський дав вказівку грати по такій же схемі, яка ж цілком влаштовує, тобто атакувати з обох флангів, пресингувати. Не можна сказати, що криворізькі футболісти віддали ініціативу в другому таймі. Врешті решт, «спалехи» були.
Та не вдалося подолати щільний захист «Ворскли». Зусилля Усатого, який не знаходив підтримки своїх товаришів по команді, не мали ycnixy.
Третя поразка підряд (в матчах з «Океаном» — 1:3, «Чайкою» 0:1) практино вибила «Кривбас» із боротьби за призове місце.
Свою останню зустріч цьогорічної першості на своєму стадіоні криворіжці проведуть 13 жовтня з «Нафтовиком» з Охтирки. Прогнозів робити не будемо».

(Наш кор.).
«Червоний гірник» №196 (16669), 12 жовтня 1988 (середа).

“Кривбас” Кривий Ріг – “Ворскла” (Чемпіонат СРСР. 1988. Друга ліга. VІ зона. 49 тур)