ЮДАНОВ Ігор
РЯБОКОНЬ Олександр
ХОДИРЄВ Сергій

НЕЛЕГКА ПЕРЕМОГА

«Свій черговий матч чемпіонату СРСР серед команд другої ліги шостої зони «Ворскла» провела на Полтавському мототреці. Організатори нарешті відгукнулися на справедливі нарікання болільників і підсипали та розрівняли гареве поле, поліпшили радіофікацію.
Суперником наших земляків була одна з найдосвідченіших команд ліги республіки, ужгородське «Закарпаття». Додавало інтересу до матчу також те, що обидві команди набрали однакову кількість очок — по чотири. З перших хвилин глядачі побачили жорстку напружену боротьбу по всьому полю. Але цікавих комбінацій, небезпечних ситуацій біля воріт суперники створити до кінця першої половини матчу так і не змогли.
Всі головні події відбулися в другому таймі. Першими успіху добилися гості. На радість прихильників «Ворскли», команда проявила справжній футбольний характер. Полтавці заграли швидко, комбінаційно, з вогником. І через п'ять хвилин провели гол. Зробив це центральний захисник Ігор Китайко. Він несподівано для суперників вибрав вигідну позицію у штрафному майданчику гостей і точно без обробки м'яча пробив — 1:1.
Окрилені успіхом, господарі заграли ще активніше, притисли футболістів «Закарпаття» до їхніх воріт. Кілька разів небезпечно били по воротах Іван Іванченко і Іван Шарій. Але відзначилися гравці «Ворскли» лише за дві хвилини до кінця поєдинку: м'яч у сітку воріт гостей проштовхнув дебютант команди «Ворскла» Вадим Немешкало. Рахунок став 2:1. Отже, третя перемога. Заслужена і нелегка.
Наступний матч «Ворскла» проведе тут же, на мототреці, шостого квітня з житомирським «Спартаком», через три дні прийме команду «Динамо» (Ірпінь, Київської області).
Потім чотири матчі наші футболісти зіграють на виїзді. І лише 30 квітня вийдуть на поле полтавського стадіону «Колос», їхніми суперниками в цей день будуть спортсмени Хмельницького «Поділля».

А. НАДІН,
суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 78 (16578), 4 квітня 1987 (субота).

ПЛЮС ДВА ОЧКА

«У першому таймі гри між ужгородською командою «Закарпаття» і полтавською «Ворсклою» запам'яталися два швидких і гострих проходи гравців гостей — Григорія Батича та Володимира Ступара. У першому випадку нападаючий пробив вище воріт, у другому — захисники полтавців відібрали м'яч у штрафному майданчику. На початку другого тайму прорив у штрафний майданчик «Ворскли» Віктора Зубанича завершується не сильним, але точним ударом — гості відкрили рахунок. Після пропущеного гола полтавці повели планомірний наступ на ворота гостей, шукали нові напрями атак, чергуючи швидкісні флангові прориви з ударами з різних відстаней. Спритно і вміло грав ветеран Юрій Рєзник. Під час однієї з чергових атак на 63-ій
хвилині гри захисник Ігор Китайко встановлює рівновагу в рахунку — 1:1. Переможну крапку в цьому цікавому матчі поставив молодий гравець «Ворскли» Вадим Немешкало, який за дві хвилини до кінця матчу забив вирішальний гол.
Після цієї перемоги полтавці закріпилися серед команд, які лідирують в чемпіонаті».