Стадіон: Хімік (Красноперекопськ) . (вміст 4116)

Нп СРСР РЄЗНІК Юрій Гравець відсутній у базі даних.
Гравець відсутній у базі даних. Гравець відсутній у базі даних.

Україна Віктор ПОЖЕЧЕВСЬКИЙ Україна Ростислав ПОТОЧНЯК

ПОЧАЛИ З ПОРАЗКИ

«13 жовтня у містах Красноперекопську і Армянську Кримської області розпочався фінальний турнір чемпіонату республіки серед команд колективів фізкультури. У першому матчі полтавська «Ворскла» зустрілася з «Нафтовиком» (Долина Івано-Франківської області). З перших хвилин ініціативою заволоділи івано-франківці, і вже через півгодини гри рахунок був 2:0 на їх користь. На 35-й хвилині Ю. Рєзник відквитав один м'яч. За п'ять хвилин до фінального свистка С. Титовець міг би зрівняти рахунок, але не забив гол з одинадцятиметрового штрафного удару.
Отже, 2:1 на користь «Нафтовика».
В інших матчах першого ігрового дня «Нафтовик» (Охтирка Сумської області) і «Сокіл» (Ровеньки Ворошиловградської області) з однаковим рахунком 3:0 завдали поразок відповідно «Спартаку» (Самбір Львівської області) і «Енергії» (Нова Каховка Херсонської області).
Результати учорашніх матчів: «Ворскла» — «Спартак» — 1:1. «Енергія» — «Нафтовик» (Долина) — 2:2, «Сокіл» — «Нафтовик» (Охтирка) — 2:3».

О. СТЕПАНОВ. (Телефоном).
«Зоря Полтавщини», 15 жовтня 1985 (вівторок).

Прикра поразка

«Нафтовик» (Долина) — «Ворскла» (Полтава) — 2:1. Такий результат значився на табло стадіону міста Красноперекопська Кримської області після першого тайму матчу, яким полтавські футболісти стартували у фінальній частині змагань першості республіки серед виробничих колективів.
Друга половина зустрічі залишила результат незмінним. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу долинських футболістів.
Вже на початку матчу відчувалася територіальна перевага «Ворскли». Досвідчений диспетчер атак Ю. Рєзник декілька разів виводив своїх партнерів у флангові прориви, але технічний брак і неточні удари не дозволили нашим землякам відкрити рахунок. А нападаючі «Нафтовика» скористалися помилкою захисника О. Кривенка і відкрили рахунок. Другий гол теж став наслідком неузгоджених дій захисників «Ворскли», які не зуміли зашкодити виходу один на один центрфорварда «Нафтовика» із воротарем А. Дяченком.
На 36-ій хвилині Ю. Рєзник сильним ударом із штрафного відіграв один м'яч.
У другому таймі зусилля полтавців, які усі 45 хвилин гри провели у атаках воріт суперника, успіху не принесли. За п'ять хвилин до кінця зустрічі «Ворскла» мала реальну можливість зрівняти рахунок: за порушення правил у межах штрафного майданчика у ворота «Нафтовика» був призначений пенальті, але удар Сергія Титовця був неточним.
У цей же день, 13 жовтня, «Нафтовик» із Охтирки впевнено переміг самбірський «Спартак» — 3:0. З таким же рахунком футболісти новокаховської «Енергії» зазнали поразки від «Сокола» (Ровеньки).
Вчора «Ворскла» провела другий матч фінального турніру. Її суперником була команда «Спартак» із міста Самбір».