РОНСЬКИЙ Володимир
ДРУЖКО Сергій
КАТРЕНКО Василь

Перевага повна, гол — один

«Горлівська команда «Шахтар» заслужила для полтавців славу «незручного» суперника: із 12 зустрічей в чемпіонаті СРСР гірники святкували перемогу 6 разів, а «Колос» добився лише тричі.
Минулого четверга початок зустрічі між цими командами нічого доброго не віщував господарям. Футболісти «Колоса» збилися на короткі повільні передачі, часто губили м’яч, рідко використовували флангові атаки, а їх удари по воротах були не точними.
Зате після перерви полтавці «збільшили оберти», урізноманітнили середні й довгі передачі. Перевага їх була незаперечною. На 63 хвилині Михайло Жадан вистрибнув найвище від усіх, знаходячись спиною до воріт. Він з 11-метрової позначки перехопив передачу і головою послав м'яча мимо голкіпера у ворота горлівців. До кінця матчу рахунок так і не змінився. Перемогли полтавці - 1:0.
Наступний матч вони проводять вдома 23 квітня, «Колос» приймає команду «Новатор» із Жданова».

А.НАДІН.
Суддя республіканської категорії з футболу.
«Зоря Полтавщини» № 94 (13894), 22 квітня 1978 (субота).

ТРЕТЯ ПЕРЕМОГА «КОЛОСА»

«Полтавський «Колос» провів свій черговий матч проти горлівського «Шахтаря». Як відомо, гірники не зовсім вдало розпочали сезон, маючи в своєму активі після чотирьох турів лише два очки. Певно саме цей фактор і вселяв господарям поля надію на досить легку перемогу. Полтавці хоч заволоділи з перших хвилин ініціативою і весь час гостювали на підступах до штрафного майданчика «Шахтаря», та подовгу розігрували м'яч і чекали нагоди забити гол тільки з близької відстані; Можливості повести в рахунку втратили у полтавців Володимир Войтенко та Іван Іванченко.
Другий тайм розпочався швидкими атаками «Колоса», і це позначилось на грі. У штрафному майданчику гостей знову виникали голеві епізоди, та гравця, який наважився б використати їх, на жаль, довго не знаходилось.
Маючи безперечну перевагу, полтавці тільки раз використали її для взяття воріт. Центральний нападаючий Михайло Жадан після чергової атаки головою спрямував м'яч у сітку.
Вигравши з рахунком 1:0, «Колос» після 5 ігор мав 3 перемоги і 2 поразки, співвідношення м'ячів 4 — 4.
Завтра полтавці на своєму полі зустрінуться з ждановським «Новатором».