Арбітр: Сергій Лисенчук (Київ)
Пряма трансляція на каналі 2+2
Прогноз - 1:2

Для наставника Ворскли Луцьк і Волинь не просто місто і команда. Саме тут Сачко виріс у справжнього футболіста, став кращим бомбардиром лучан. Свого часу, вже разом із Ворсклою він приїздив і не раз засмучував лучан на їх полі. А ось завтра Василь Вікторович прийде до Луцька в новій якості ― тренера біло-зелених.

У першому колі Сачко не зміг перемогти свого колишнього наставника ― Кварцяного ― нічия 3:3. Хоча по ходу матчу Ворскла перемагала 2:0, але зрештою ледь уникла поразки.

Волинська нічия Ворскли

Як і в першому колі Ворскла і Волинь знову зіграли внічию. Але якщо у Полтаві команди розіграли результативний мир, то на луцькому Авангарді було "сухо".

Волинь були близькою до того, щоб хоча б не сильно, але засмутити Віталія Володимировича і виграти, маючи перевагу під час всього матчу, проте реалізувати хоча б один момент не змогла.

Треба віддати належне впевненій грі у воротах Ворскли Дмитра Непогодова. Чудес він не здійснив, але і помарок не допускав. Дуже часто йому доводилося діяти кулаками, перехоплюючи навіси і парируючи дальні удари.

Здалеку били Матей, Рамон і Ерік Бікфалві, хтось з них і не раз. Зі штрафного шукав щастя Лопес. У всіх цих епізодах Непогодов зіграв впевнено і вдало, то переводячи м'яч на кутовий, то виносячи його з штрафної зони.

Одного разу Дмитро парирував удар з дуже близької дистанції. На 53-й хвилині після подачі кутового і підключення в боротьбу Масла м'яч рикошетом від захисника дістався Бікфалві, який вдарив з 14-ти метрів, але не пробив воротаря.

Через хвилину, правда, Непогодов вже був безсилий допомогти, і врятувало ворсклян тільки везіння. Матей на правому фланзі обіграв суперника, прострілив у воротарський, Бікфалві, здавалося, вдало підставив ногу, і все було зроблено правильно, однак м'яч потрапив у штангу!

Другий тайм, в цілому, вийшов жвавіше першого, проте якість футболу залишилося не дуже високою, а кілька часових відрізків зовсім вийшли нудними. Більше в цьому винні гості. В атаці Ворскла провалила гру, і моменти забити у неї були лише після грубих помилок Волині.

Кичак хоч і не пропустив, але і надійності, на відміну від Непогодова, не продемонстрував. На 52-й хвилині після навісу Пердути праворуч він лише краєм кулака зачепив м'яч, і той ледь не заскочив у ворота - пощастило, що відскочив туди, де був Масло, а не хто-небудь з полтавців, хто міг би підправити. На 76-й після подачі зі штрафного Міщенко він вибив кулаком лише метрів на п'ять від себе на ногу Громову - Артем, намагаючись обвести ударом купку з гравців перед собою, обвів і ворота.

На першій компенсованій хвилині до другого тайму ледве не приніс перемогу Волині Бабатунде, однак він не зумів вразити ворота після того, як до нього у воротарський долетів вкинутий з-за бокової м'яч.

Тепер Ворскла разом з донецьким Металургом ділить шосте і сьоме місця. Волинь відстає на три очки і дві позиції.

Євген Блажко

Василь Сачко: Ворскла сьогодні скоріше заробила очко, чим втратила два

Післяматчева прес-конференція наставника ворсклян Василя Сачка:

- Сьогоднішня гра показала, що Волинь є пристойною командою, фізично сильною, вона не дала нам сьогодні грати у свою гру. На жаль, Ворскла боролася сьогодні і з Волинню, і з полем. У нас не виходило взяти під контроль гру, тому що м’яч «дріботів» і футболісти від цього нервували. Можна сказати, що Ворскла сьогодні скоріше заробила очко, чим втратила два. Десь нам повезло. Волинь створила багато моментів, а ми від своєї команди чекали більшого. Будемо розбирати гру, аналізувати помилки, а Волині я бажаю удачі, успіхів, Віталію Володимировичу пошвидше повернутися на тренерський місток.