ЛОБАЙ Іван
ОСМАН Олександр
КОЛОМОЄЦЬ Юрій

“Ворскла” у красивому стилі перемагає “Карпати”

Полтавська «Ворскла» здобула першу перемогу в новому чемпіонаті. На львівському стадіоні «Україна» підопічні Василя Сачка змогли здолати опір «Карпат».

Хоча розпочиналося все для гостей не дуже райдужно. Вже на 2-й хвилині Чачуа перевірив на міцність ліву стійку полтавських воріт. «Ворскла» натяк зрозуміла й відповіла голом. На 5-й хвилині розіграш штрафного завершився скидкою Шарпара, а Коломоєць з близької відстані відкрив рахунок.

Гол у відповідь «Карпат» не випливав з логічного ходу гри, але все ж відбувся. Хорошу передачу в штрафний майданчик віддав Худобяк. Чеснаков політ м’яча перервати не зумів, а Пердута на мить відпустив Рібаса. Цього нападнику господарів було цілком достатньо, щоб відновити рівновагу

До перерви «Ворскла» неодноразово могла знову вийти вперед, але Кадимян, Даллку й Ребенок свої моменти не використали. Особливо гарна нагода була у Павла (вихід сам на сам) – відмінно зіграв Мисак.

У другому таймі підопічні Василя Сачка знову змогли забити «швидкий» гол. Хоча ради справедливості відмітимо, що привіз його своїй команді Аркес. Отримавши ситуативну чисельну перевагу, ворскляни сповна використали вихід чотири в два. Шарпар віддав на Коломойця, отримав у відповідь і забив у майже порожні ворота.

Відігратися вдруге «Карпати» не змогли та й особливих нагод для цього не мали. А ось полтавці раз по раз проводили небезпечні атаки. Те, що не вдалося на 70-й хвилині Коломойцю (удар Юрія головою парирував голкіпер), на першій доданій хвилині вдалося Одарюку. Мисак знову захищав ворота до останнього, але з повторним ударом півзахисника «Ворскли» впоратися не зміг.

Наша команда здобула впевнену перемогу з рахунком 3:1 й у хорошому настрої повертається в Полтаву. Де вже через тиждень зустрінеться з кропивницькою «Зіркою».

Головний тренер "Карпат" Серхіо Наварро:

- Ми почали нашу гру, знаючи, що буде робити суперник. Думаю, що наші футболісти показали те, над чим ми працювали протягом цього тижня. Ми знали сильні сторони суперника: стандартні положення, боротьба за верхові м'ячі і ми до цього були готові, але у суперника були моменти, коли вони використовували свою перевагу й вигравали боротьбу.

Ми пригнічені тим, що трапилося, але нам є над чим працювати і є що покращувати.

Супернику було нелегко з нами. Були моменти, коли ми створювали небезпечні моменти, але суперник не здавався і намагався відповідати.

У футболі завжди є помилки. Зрозуміло, що кожен гравець може припуститися помилки - це природно. Я не можу виділяти когось з гравців. Є гравці, які допускають помилки, а є такі, які їх не роблять.

Нам потрібно відійти від цього матчу і продовжувати працювати, у мене така ментальність - потрібно працювати над поліпшенням. Наш наступний суперник - "Динамо", з ним буде досить важко грати. Я намагаюся розробляти план наших дій таким чином, щоб перемогти суперника. Звичайно, кожен поєдинок слід очікувати і сподіватися на перемогу. Я - оптиміст.

Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко:

- Ми добре підготувалися до гри, вивчили "Карпати", адже в їх складі відбулося багато змін. Звичайно, була присутня обережність. Після непростого поєдинку з "Шахтарем" ми остерігалися того, що львів'яни будуть виглядати свіжішими.

Гра показала, що у нас є достатньо сил, хлопці в хорошому фізичному стані. Ми виглядали краще. У другому таймі команда була цілісною. Грамотно оборонялися й вибігали в контратаки, що дозволило нам забити.