Інтерв'ю гравців, тренерів - 12-10-2010, 08:10 - sasa 21

Ахмед Янузі: \»Забити на один гол більше\»

Ахмед Янузі: \»Забити на один гол більше\»

Відразу після повернення команди з Ялти своїми враженнями від зборів, а також міркуваннями щодо майбутньої гри з «Арсеналом» поділився форвард нашої команди Ахмед Янузі.


— Ахмед, як працювалося в давно уподобаному командою Криму?
— О, умови у нас там завжди просто шикарні. Все, що було намічено, думаю, виконали. Ось тільки погода в матчі з «Севастополем» \»підкачала\», та й сама гра не вийшла.


— Як оцінюєш свої фізичні кондиції, готовий знову забивати?
— Я вимогливий до своєї формі завжди, фізичних навантажень не уникаю, адже потім набагато легше в офіційних матчах. Ми втратили очки в Луганську, тепер потрібно надолужувати, боротися виключно за перемогу.


— Зараз тебе не покликали в національну збірну Албанії, грав лише інший твій одноклубник Арменд …
— Коли я минулого разу викликався, переговорив з головним тренером першої команди, і він мене запевнив, що мій час ще попереду, головне працювати, і доводити. А зараз багато захисників травмовано, і тренерський штаб вирішив перевірити в дії деяких нових людей. Тому, мабуть зі мною почекали. Адже я наймолодший у команді, а там велика конкуренція у нападі. Але я не ображаюся ні на кого. У передній лінії у нас класні виконавці, такі як Саліх, Капланом.

 — Не знаєш, чому не грав в останньому матчі з Боснією твій колишній одноклубник Цуррі?
— У нього травма. Йому тільки зробили операцію, і я навіть не знаю точно, коли він повернеться в стрій. Сам Дебатік мені казав, що почне знову тренуватися не раніше, ніж через два-три місяці.


— Що потрібно зробити «Ворсклі», щоб здолати «Арсенал»?
— Не хочу говорити багато розумних фраз про тактику та інше. Скажу просто — ми повинні забити на один гол більше, і перемогти заради наших уболівальників.

Погода