Кубок Полтавщини - 14-07-2014, 12:07 - sasa 278

Чвертьфінал кубка Полтавщини: перша ліга приймає вищу

Сьогодні, 14 липня, у приміщенні Федерації футболу Полтавської області відбулось жеребкування 1/4 розіграшу Кубка Полтавщини. Цікавим є те, що всі першолігові колективи у цій стадії кубкових змагань приймають команди з вищої ліги…

Спочатку зазначу, що вчора у Гадячі був зіграний кубковий матч попереднього етапу, в якому місцевий «Псел» не без труднощів здолав команду «Світанок» (Заріг). Спочатку вели в рахунку господарі 3:1, в яких відзначилися голами Олександр Остроушко, Віталій Оробей та Юрій Кірічко. Оржиччани на 12 хвилині з пенальті відквитали одного м’яча після удару Олександра Маслака. А потім протягом п’яти хвилин до фінального свистка Сергій Золотаренко забиває два м’ячі і зрівнює рахунок у матчі. Додатковий час (два тайми по 15 хвилин) та очистка озер на Україні, і рахунок не змінив, а в серії пенальті точнішими були господарі – 5:4. У середу 16 липня «Псел» в 1/8 фіналу приймає «Олімпію» з Савинець.

А ось які пари визначив жереб у чвертьфіналі. Матчі цієї стадії відбудуться у суботу 19 липня:

«Зеніт» (Калайдинці) – «Нове Життя» (Андріївка)