Міні-футбол - 18-07-2014, 03:07 - sasa 165

Динамо-Торпедо – чемпіон!

Фінішував чемпіонат Лубен з міні-футболу, в якому за нагороди вели боротьбу сім команд. Змагання проводила міська футбольна Федерація міста, яку очолює Анатолій Гришанович.

Два місяці тривав міський чемпіонат Лубен і інтрига щодо боротьби за «золото» змагань тривала до останнього завершального матчу, в якому зустрілися «Лубнигаз» і «Динамо-Торпедо». Останніх влаштовував і будь-який нічийний результат, адже ветерани футболу до цього поєдинку були на одне очко попереду від газовиків. Напружено та цікаво пройшов цей матч, але переможця двобою не виявив – 0:0. Отже чемпіоном міста стала команда «Динамо-Торпедо»: Олег Козаченко, Володимир Малих, Віктор Мирко, Євген Дрібний, Богдан Нестеренко, Анатолій Сімонькін, Ігор Портяник, Микола Гайдук. Срібні нагороди виборов «Лубнигаз», команду якого представляв голова профкому однойменного підприємства Анатолій Карась. Третьою стала «Торсіда», якою опікувався лубенець Дмитро Золотов.

Як повідомив Іван Парасіч, секретар Федерації футболу міста, інші результати двох останніх турів чемпіонату такі: «Торсіда» – «Гармонія» 3:3 (Савлук-3 – Нестеренко, Тягній, Гарнаженко), «Грейд плюс» – «Експерт» 0:1 (Якуба), «Динамо» – «Динамо-Торпедо» 1:2 (Дацюк – Дрібний, Мирко), «Експерт» – «Динамо» 8:0 (Сірий-4, Якуба-3, Товкач), «Грейд плюс» – «Гармонія» 4:5 (Портяник, Ілащук, Штомпель, Христич – Безпалий-2, Гарнаженко, Карчава, Товкач), «Динамо-Торпедо» – «Лубнигаз 0:0. Серед бомбардирів кращим став з 13 забитими м’ячами Сергій Бабенко з команди «Лубнигаз». На один гол менше провели Олександр Книш («Торсіда») і Олександр Артеменко («Лубнигаз»).

7    «Динамо»                         12    2    0    10    17 : 58       6

На урочистому закритті змагань чемпіона, призерів привітав і нагороджував очільник міської футбольної Федерації Анатолій Гришанович, з рук якого усі отримали кубки і медалі. Кращим гравцем чемпіонату визнано голкіпера команди «Лубнигаз» Володимира Бедрика, якому 18 серпня виповниться 57 років.