Інтерв'ю гравців, тренерів - 17-10-2010, 12:10 - sasa 35

Дмитро Єсін: \»Хочеться взяти реванш\»

Дмитро Єсін: \»Хочеться взяти реванш\»

Напередодні найбільш непередбачуваної недільної зустрічі 13-го туру Епіцентр Чемпіонату України «Ворскла» − «Арсенал» прес-служба ПЛ поспілкувалась з півзахисником ворсклян Дмитром Єсіним.


− Дмитре, розпочати бесіду варто з вашого останнього матчу проти «Арсеналу». Які враження залишились?
− Звичайно, не найкращі. Ми володіли ініціативою, створювали багато біля чужих воріт. Кияни ж забили усе, що створили. Як наслідок, рахунок просто нищівний − 1:5. Зараз, готуючись до чергового поєдинку, ми на тренуваннях згадуємо ті події. Звичайно ж, хочеться взяти реванш.


− Як правило, з «Арсеналом» «Ворскла» грає вдома вдало…
− Це не дивно, стараємося перед своїми вболівальниками. Останній поєдинок можна розцінювати лише як збіг обставин.

− Підготовка до чергового туру відрізняється? Чи враховуватимете весняну «образу»?
− Працюємо ми за звичною схемою перед будь-яким туром. Просто у зв’язку із паузою провели п’ятиденний збір у Ялті.

− Чим займались на зборах?
− Працювали у двохразовому режимі. Бігали Царською стежкою. Це 6 кілометрів − на час. Наймолодші гравці були швидші за усіх, долаючи цю відстань за 25 хвилин. Провели спаринг з «Севастополем». Хоча й програли з рахунком 0:3, але перевірили найближчий резерв. У той же час суперник награвав основний склад.

− Дмитре, на відміну від попереднього сезону, ти порівну виходиш в основному складі «Ворскли» та на заміну. У чому справа?
− Було невеличке ушкодження. Інший раз добре вдається гра у футболіста, який виходить на заміну. А переможний склад Микола Павлов не міняє. Та й взагалі здорова конкуренція ще нікому не заважала. З’явився молодий гравець Артем Громов, який мимоволі змушує мене працювати з більшою завзятістю. У певному віці не можна зупинятись у розвитку − тож немає ніяких образ ані на тренерів, ані на конкурентів.


− Віднедавна повноцінним гравцем «Ворскли» став Олександр Рикун. Коли вболівальники зможуть його побачити у офіційних іграх?
− Ми нещодавно провели двосторонню гру, де Рикун наочно продемонстрував, що набирає форму, додає у кондиціях. Тож у заявці на матч проти «Арсенала» він буде точно. А от в основному складі чи «на заміні» − це залежить від тренерського рішення.

fpl.ua

Погода