Першість Полтавщини - 14-09-2014, 11:09 - sasa 168

Дружні перемоги лідерів

Відбулися матчі 16 туру першості Полтавщини серед команд вищої ліги

ФК «Лубни» – «Колос» (Дмитрівка) 4:0 (1:0).
Чемпіонат області. Вища ліга. 16 тур. Лубни. 13 вересня. Стадіон «Центральний». 157 глядачів. + 26С.
Судді: А. Яненко, В. Чернишов, О. Яненко (усі – Кременчук).
Делегат-інспектор: В. Наритник (Кременчук).
«Лубни»: Сидорець (Похвала, 86), Тупоровський (Марусич, 46), Морозюк, Сергієнко, Захарченко (Печарський, 65), Бувалець (Романенко, 69), Дземку, Ламіне (Лавріненко, 74), Гончаренко (Гноєвий, 78), Бакланов (Ебенгу, 57), Гулович. Тренер: А. Гришанович.
«Колос»: Остапець, Єлсуков, Стеценко (Губченко, 68), Онуфрієнко, Смаков, Гошкович, Чернишов, Карнаух, Пилипчук (Ракша, 63), Василина. Тренер: О. Шинкоренко.
Голи: Сергієнко (41), Гончаренко (65), Печарський (75), Лавріненко (83).

На 88 хв. не реалізував пенальті Онуфрієнко (повз ворота).

Це був один з кращих цьогорічних матчів лубенської команди. Весь перший тайм господарі «сиділи» на воротах гостей – могли забити Сергій Сергієнко, Петро Тупоровський, Серіл Дзенку, Олексій Гулович, але, як і завжди, не вистачало вміння реалізувати численні голеві моменти. І лише під завісу першого тайму Сергій Сергієнко зумів розпечатати ворота суперника. Після перерви знову були стрімкі атаки господарів, які втілилися у забиті м’ячі під завершення зустрічі. А що ж гості? Їм просто цього дня «не везло».

Спочатку не допустили до матчу досвідченого голкіпера колосівців Олександра Гринька, який за перебігом жовтих карток не мав права грати сьогодні. Але, буцім-то, його дискваліфікація завершилася 7 вересня (нехай «розбіраються» відповідні працівники федерації). Роль голкіпера гостей виконував польовий гравець Максим Остапець. Ще у «Колоса» були два голевих моменти – у Вячеслава Смакова і Дмитра Карнауха. Крім того, на останніх хвилинах поєдинку гості не забили пенальті. А муніципальний ФК «Лубни» здобув третю поспіль перемогу і закріпився на шостому місці у турнірній таблиці.

Результати інших матчів 16 туру:

ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) – «Фламінго» (Комсомольськ) 2:1.

Перше коло: 0:8.

Матч пройшов напружено і цікаво, в якому юні ворскляни зуміли дати гідну відсіч знаним опонентам. Але досвід взяв гору і гості перемогли завдяки двом влучним ударам Олексія Топора  – 2:1 на користь комсомольців. У господарів голом відзначився Олег Остапенко.

ФК «Глобине» – «Олімпія» (Савинці) 1:0.
Перше коло: 0:3.

Єдиний і переможний м’яч господарі забили на 24 хв. завдяки влучному удару Кирила Смірнова.

«Нове Життя» (Андріївка) – ФК «Шишаки» 3:0.
Перше коло: 3:3.

Нове життя у себе вдома впевнено здолало шишацьку команду. Два голи провів досвідчений Сергій Зав’ялов і один Микола Петренко.

СК «Полтава» – ФК «Карлівка-2» 1:0.
Перше коло: 1:0.

У цьому поєдинку все вирішив єдиний влучний постріл форварда полтавців Юрія Фоменка на 80 хв. поєдинку. Після перемоги СК «Полтава» знову є одноосібним лідером вищолігових перегонів.