Першість Полтавщини - 26-09-2014, 02:09 - sasa 163

Лубни здолали ворсклян

ФК «Лубни» – ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) 2:1 (2:1).
Чемпіонат області. Вища ліга. 18 тур. Лубни. Стадіон «Центральний».25 вересня. + 15С. 105 глядачів.
Судді: О. Садовий, Ю. Волошина, О. Попович (усі – Кременчук).
Делегат-інспектор: К. Сирота (Кременчук).
«Лубни»: Сидорець, Бувалець (Гноєвий, 75), Гулович (Мандрика, 81), Морозюк, Тупоровський (Марусич, 46), Ламіне (Ебенгу, 46), Бакланов, Печарський, Романенко (Лавріненко, 66), Сергієнко, Захарченко. Тренер: А. Гришанович.
«Ворскла»: Трирог, Зосенко, Остапенко, Мороз, Ночевний (Куницький, 85), Бут, Гудзь (Брага, 25), Мельник, Мілько (Кривчун, 71), Скиба, Гасенко, 69), Шаповал (Яременко, 78). Тренери: В. Букатов, В Касимов.
Голи: Печарський (10), Бакланов (13, з пенальті) – Шаповал (44).

Цей матч повинен був зіграний 27 вересня, але за проханням ворсклян він відбувся серед тижня.

У зустрічі все вирішилося на початку поєдинку, коли лубенці забили два м’ячі протягом трьох хвилин. Спочатку після штрафного удару з м’ячем вправно розпорядився захисник господарів Олександр Печарський, який вколотив м’яча у ворота гостей – 1:0. Через дві хвилини Петра Тупоровського збивають у штрафній і пенальті чітко виконав лубенець Микита Бакланов.  По завершенні першого тайму після помилки захисників господарів влучно пробиває нападник ворсклян Дмитро Шаповал.

Після перерви господарі дещо збавили темпи атак і гра була досить рівною, хоча голевих моментів було зафіксовано не мало. З таким рахунком і завершилося це цікаве протистояння. Відзначимо вправні дії кременчуцької суддівської бригади, у складі якої, до речі, вперше обслуговували матч вищої обласної ліги молоді рефері Олександр Садовий і Юлія Волошина.