Інтерв'ю гравців, тренерів - 13-08-2010, 09:08 - sasa 27

Микола Павлов: \»Питання Селіна вже вичерпане\»

Микола Павлов: \»Питання Селіна вже вичерпане\»

Автором найбільш несподіваної і водночас резонансної перемоги 5-го туру Епіцентр Чемпіонату України стала «Ворскла». Це стало приводом для інтерв’ю прес-служби ПЛ з наставником полтавської команди Миколою Павловим.


− Миколо Петровичу, чи рядовою стала для вас остання перемога у Харкові?
− Перемогти «Металіст» на його полі − успіх для будь-якої команди. Значить, і ми досягли непоганого результату. Нехай і не обійшлося без частки везіння, але обставини того вечора склалися на нашу користь.

− Останніми роками «Ворскла» не надто вдало грає з «Металістом» у чемпіонатах країни. Винятком був півфінал минулорічного Датагруп Кубка України.
− Справа у тому, що «Металіст» за багатьма критеріями у кілька разів переважає «Ворсклу» − і за матеріальним забезпеченням, і за рівнем інфраструктури. Так що нічого дивного не бачу у статистичній перевазі харків’ян. Але історія − то одне, а остання гра склалася саме так, як всі це бачили.

− Футбольний інтерес до цього матчу був підігрітий ще й ситуацією з Євгеном Селіним…
− Спочатку скажу, що всі питання вже улагоджено. А щодо будь-якого орендованого гравця я завжди говорю: якщо цей футболіст зараз знаходиться в команді, значить, я маю на нього розраховувати у кожному поєдинку. При переході до Полтави я домовлявся про все особисто з гравцем, а не з представниками клубу.

− А чи не було тиску на Селіна до чи після гри?
− Скажу відверто: тиск був. Але після гри той представник «Металіста», який його чинив, зателефонував і вибачився. Отже вважаю, що більше немає сенсу повертатися до цього питання.

− Саме Євген Селін викликаний до молодіжної збірної…
− Так, ми знали, що це талановитий хлопець. Однак особливої заслуги «Ворскли» у цьому немає, оскільки він і раніше неодноразово викликався до молодіжної збірної.

− Як взагалі розцінюєте старт своєї команди? Чи не дивує вас той факт, що саме «Ворскла» − єдина команда, яка у трьох виїзних матчах не втратила жодного очка?
− До гри з «Металістом» ми у гостях зустрічалися з командами, які не вище нас за класом. Так що нічого дивного поки я не бачу. От вдома не щастить… Якщо говорити про стартові п’ять турів, то з «Ворсклою» мені за подібний термін на старті стільки очок набирати ще не доводилось.

− І напередодні відповідальних матчів українських команд у єврокубках як ви розцінюєте готовність вітчизняних представників?
− Шанси є у кожного з них.

− Але суперники зараз серйозні. На кону стоїть потрапляння до групового раунду. Ви як уболівальник українських команд, за якого підсумку наступного раунду були б задоволені?
− Вважатиму за успіх, якщо чотири з п’яти команд здолають за сумою двох матчів цей етап.

Погода