Прес-конференції - 01-11-2014, 09:11 - sasa 33

Микола Павлов: У нас коліна тремтіли від Кривошеєнка та Баранніка

Микола Павлов

Наставник маріупольської команди, незважаючи на те, що Іллічівець у цьому чемпіонаті ще не може перемогти, не втрачає оптимізм і почутуття гумору…

— Ви подивіться, хто у нас був на заміні… А у вас! У нас коліна тремтіли, то Кривошеєнко, то Бараннік. Ковпак правильно підмітив, що це будуть різні ігри – чемпіонат і кубок. У нас склад змінився лише на двох позиціях, а гра вже зовсім інша. Надійність в обороні та контргра нам вдавалися. Ми зіграли на нуль, якщо помітили ми кожні дві гри міняли воротаря. У нашому становищ, у нас слабка конкуренція, тому ми даємо можливість гравцям пограти у Прем’єр-лізі. Можливо це і не дає великого досвіду, але з’являється впевненість. Навіть с такою командою, яка у нас є, якщо б ми грали вдома, або жили б як цього разу у спокійній обстановці, в готелі. Хочу сказати «спасибі» «Ворсклі», яка нам надала всі умови для навчально-тренувального процесу всі ці дні. Та побажати удачі «Ворсклі» у кубку та у чемпіонаті.

— А якщо все ж порівняти ці дві гри?
— Сьогодні у нас грали 11 здорових футболістів, а минулого разу, один хлопець вийшов травмований і через нього нам забили три м’ячі. Але молодим властиво помилятися. А ми маємо їх прощати. Яворський наш гренадер вийшов сьогодні і проблем у нас в штрафному було значно менше. У середній лінії та попереду ми зіграли добре, як цього разу, так і тій грі. В кубковій грі удача була на вашій стороні, а сьогодні її трохи не вистачило.

Погода