Кубок Полтавщини - 19-09-2014, 06:09 - sasa 138

У неділю Нове життя та Олімпія розіграють Кубок Полтавщини

У неділю Нове життя та Олімпія розіграють Кубок Полтавщини

21 вересня на стадіоні “Лтава” у Крутому Березі відбудеться фінальний поєдинок розіграшу кубка Полтавської області між командами “Нове життя” Андріївка та “Олімпія” Савинці. Початок поєдинку о 13 годиині, – повідомляє http://kabanchik.com.ua.

Суперники

«Нове життя» (Андріївка)

Футбольна команда з с. Андріївка Машівського району Полтавської області була заснована  у 2008 році на базі ПСП «Нове Життя». Президент команди Данильченко Олександр Іванович. Почесний президент Скорик Іван Лукич. Начальник команди  Коваль Ігор Борисович. Головний  тренер  Мелащенко Олександр  Петрович. Тренер Сіренко Ігор Миколайович.

З 2008 року команда бере участь в змаганнях Машівського району. Чемпіон  Машівського району 2008 – 2013 років.

У 2009 році команда «Нове Життя» Андріївка посіла перше місце в першості області серед команд ІІ ліги та стала переможцем  «Шишацького кубку».

2010 рік – команда «Нове Життя» Андріївка бере участь в Чемпіонаті області серед команд І ліги, срібний призер Чемпіонату області, переможець Кубку Полтавської області з футболу. В цьому ж році команда з Андріївки приймала участь в Кубку України серед аматорських команд, дійшовши до ¼ фіналу.

2011 рік – команда «Нове Життя» Андріївка Чемпіон України з футболу серед аматорських команд, володар  Суперкубку України з футболу серед аматорських команд, переможець Кубку Полтавської області з футболу, володар кубку «Лукас» з міні – футболу, володар кубку та Суперкубку України серед аматорів з міні-футболу.

2012 рік – команда «Нове Життя» Андріївка Чемпіон Полтавської області з футболу, володар  кубку  України з футболу серед аматорських команд. Команда з Андріївки стала єдиною командою в Україні, що виграла Чемпіонат України, Суперкубок України та Кубок України з футболу серед аматорів.

2013 рік – команда «Нове Життя» Андріївка Чемпіон Полтавської області з футболу, переможець Кубку Полтавської області з футболу, учасник Чемпіонату та Кубку України з футболу серед аматорських команд, учасник  Кубку України  ПФЛ з футболу, Чемпіон та володар Кубку відкритого чемпіонату з футзалу  ПАТ  ПЗМС.

2014 рік – команда «Нове Життя-1» Андріївка срібний призер відкритого чемпіонату з футзалу  ПАТ  ПЗМС.

«Олімпія» (Савинці)

Футбольна команда із с.Савинці Миргородського району була створена у 1976 році на базі колгоспу «Більшовик», очолюваний Галиною Павлівною Яремко. Через відсутність власного футбольного поля, яке б відповідало хоча б стандартам місцевого рівня, колектив проводив поєдинки в сусідньому селі з мальовничими краєвидами – Зеленому Куті. Воно являло собою структурний підрозділ названого колгоспу.

Савинцівська «Олімпія», незважаючи на юний вік, кілька років поспіль здобувала першість Миргородського району, ставала призером обласних турнірів серед сільських колективів фізкультури. З початком перебудови (1985 р.) ця футбольна дружина, як не прикро, на цілу чверть століття припинила своє існування.

Аж поки у 2011 році керівник господарства ТОВ «Савинці» Тетяна Михайлівна Ситник, людина прогресивних поглядів, патріотично налаштована, теперішній президент ФК «Олімпія», не реанімувала футбольний колектив.

Спочатку «Олімпія» у першості району 2011 року посідала 8 місце(перше коло), що не влаштовувало честолюбного директора. З приходом на тренерський місток знаного в області спеціаліста Володимира Панасовича Гришка в команді та її турнірній долі все докорінно змінилося. Після прискіпливої селекційної роботи і чотирнадцятиденного учбово-тренувального збору «Олімпія» здобула 10 перемог поспіль, програвши лише заключний матч майбутньому чемпіону району. Більше очків у другому колі жодна команда не взяла. Савинцівська ж дружина в підсумку посіла 4 сходинку при 12 учасниках.

В наступному, 2012 році, «Олімпія» впевнено виграє першість Миргородського району, взявши «срібло» на всеукраїнському рівні серед сільських команд. У фіналі савинцівські футболісти поступилися 1:2 нікопольському «Колосові».

Після великої перерви «Олімпія» в 2013 році взяла участь у чемпіонаті області серед команд вищої ліги, посівши пристойне 4 місце. Зате стала чемпіоном України серед сільських команд, а потім і володарем Кубка ЦР ВФСТ «Колос», взявши гору в фінальних поєдинках над «Колосом» (Софіївка Дніпропетровської області) – 2:0; 2:1.

«Олімпія» – дворазовий чемпіон відкритої першості м.Лубен із міні-футболу, срібний призер чемпіонату ЦР ВФСТ «Колос» із футзалу 2013 р. У фінальній грі , яка проходила в Переяславі-Хмельницькому, савинцівська команда поступилася дружині «Титан» із Покровського Дніпропетровської області з рахунком 2:3.

І нарешті рік 2014. Вихід у фінал Кубка Полтавської області – чергове досягнення вихованців Володимира Гришка. Вочевидь, гендерні традиції у тих краях мають потужні традиції.

Спочатку була Галина Павлівна Яремко – тепер на порядок вищому рівні за справу взялася Тетяна Михайлівна Ситник.

Арбітри

Арбітр: Потькало Дмитро (м.Полтава).
Асистенти арбітра: Дробітько Олег (м.Полтава), Сердюк Денис (м.Полтава).
Резервний арбітр: Матяш Олександр (м.Полтава).
Інспектор: Покідько Ігор (м.Полтава).
Делегат: Левчук Юрій (м.Полтава).

Погода