Футбол Полтавщини - 24-10-2014, 06:10 - sasa 44

Ветерани Пирятина – чемпіони України

Ветерани Пирятина – чемпіони України

Нещодавно у головному матчі 2014 року ветерани футболу Полтавщини у складі ФК «Пирятин» стали чемпіонами України, з чим ми їх і вітаємо!
 
Ветеранський чемпіонат країни (45 років і старші) стартував на початку жовтня попереднім етапом по зонах, одна з яких була у Пирятині. У дебютному поєдинку пирятинці розгромили команду «Ветеран» (Прилуки), що на Чернігівщині з рахунком 5:0. Третя команда з Житомирської області не прибула на гру. Другий етап пройшов в Одесі, де ФК «Пирятин» переміг ровесників з Хмільника Вінницької області і команду міста Умань, що на Черкащині. І у головному фіналі у Києві на стадіоні ім. Баннікова команда з полтавського краю взяла гору над відомим ветеранським колективом «Рішельє» (Одеса) – 2:1 на користь пирятинців. Переможні голи провели Сергій Лупинос і Володимир Коновальчук.
    
Склад команди-переможниці був таким: Юрій Чумак (воротар), Олег Проскурня, Володимир Хлань, Олександр Самара, Олег Рева, Сергій Ковальов, Ігор Марачевський (захисники), Сергій Симоненко Анатолій Матяш, Ігор Гуменюк, Заза Манія, Сергій Лупинос, Володимир Коновальчук (півзахисники), Анатолій Матала, Іван Близнюк, Микола Бєлов (нападники).

 

Як повідомив  наставник пирятинських ветеранів Сергій Плетінь, до літа ФК «Пирятин» буде готуватися до клубного Чемпіонату Європи серед ветеранів (45 років і старші), який пройде наступного року у місті Ніцца (Франція). Команда Полтавщини обов’язково туди поїде.

Юрій КЛИМЧЕНКО

Погода