РОТАНЬ Петро
ВОЛОШКО Олександр
КИСЛОВ Ігор

ЗА ТУР ДО ФІНІШУ

«На фініші чемпіонату країни серед команд другої ліги (шоста зона) полтавській «Ворсклі» за календарем змагань випало грати, вдома, де, як кажуть, і рідні стіни допомагають. Ця деталь виявилась досить суттєвою для турнірної долі команди. Здобувши другу підряд перемогу, цього разу над запорізьким «Торпедо», полтавські футболісти за тур до фінішу закріпилися у першій десятці українських команд.
Та у звітному матчі нашим землякам протягом першого тайму не вдалося «розпечатати» ворота гостей. Тільки у другому, коли на заміну вийшли ветерани команди майстри спорту Юрій Рєзник та Іван Шарій, господарям поля вдалося повністю заволодіти ініціативою. На 55-й хвилині І.Шарій точним ударом завершив багатоходову комбінацію своїх товаришів. А через п'ять хвилин він же зробив ювелірний пас Олександру Довгальцю, новачку в складі «Ворскли», який і подвоїв рахунок.
Наприкінці, матчу Ігор Кислов втретє примусив капітулювати воротаря «Торпедо».
Гостям вдалося тільки «розмочити» рахунок. За п'ять хвилин до фінального свистка це з пенальті зробив майстер спорту Леонід Сааков. 3:1 — на користь «Ворскли».

А. ЛОМОВ,
О.ВАСИЛЕНКО.
«Зоря Полтавщини» № 240 (17340), 19 жовтня 1989 (четвер)

Тон задають ветерани

«У черговому матчі чемпіонату країни з футболу суперниками полтавців були запорізькі торпедівці. В першому таймі гра проходила на рівних.
Малюнок гри змінився у другій полонині матчу, коли на заміну полтавські тренери випустили досвідчених Рєзника і Шарія. На 55-й хвилині Шарій відкриває рахунок і проподить свій 21-й гол в цьогорічному чемпіонаті. Минає 5 хвилин, і новобранець «Ворскли» Олександр Довгалець (відомий шанувальнакам футболу по іграх у «Суднобудівнику» і «Волині») виходить на відмінну передачу Шарія і буквально «розстрілює» ворота гостей — 2:0. Втретє м'яч побував у сітці воріт «Торпедо після удару головою Кислова.
Гості відіграли один м'яч після того, як у межах штрафного майданчика «Ворскли» Ходирєв недозволеним прийомом зупинив прохід майстра спорту Саакова. Сам потерпілий і реалізував пенальті.
Останню гру полтавці проведуть 20 жовтня з нікопольським «Колосом». Початок матчу о 16-й годині.

А.СТАРЦЕВ.
«Комсомолець Полтавщини» № 125 (4970), 19 жовтня 1989 (четвер).

ХВАТИЛО НА ТАЙМ?

«С большим интересом ожидали полтавчане этот матч. Однако все желающие на стадион попасть не смогли, поскольку из-за неполадок в электроосвещении игра началась в 16 часов.
В первом тайме на поле наблюдалось равенство сил. Атаки автозаводцев пытались завершать Бакалов и Меньшиков у полтавчан выделялся Ротан. Эти игроки создали немало опасных моментов, но отменно играли оба вратаря, особенно Касатов, отличавшийся уверенными действиями на выходах.
Четыре замены, происшедшие в составе «Торпедо» после перерыва, не усилили оборонительные порядки гостей. А вот Резник и Шарий оказались в рядах «Ворсклы» кстати. Вначале Шарий получив мяч с правого фланга от Кислова, сильным ударом с левой ноги открыл счет, а через пять минут он же ассистировал новобранцу хозяев Довгальцу. Правда, вскоре Шарий получил травму и вынужден был покинуть поле, но это не помешало полтавчанам провести третий гол, причем из разряда курьезных. Футболисты «Ворсклы» подали угловой, попал в голову Кислову, и, казалось уходил выше ворот. Но, к всеобшей неожиданности, он опустился на землю, от нее отскочил к штанге, а затем оказался в сетке.
Гол престижа запорожцам удалось забить после сольного прохода Саакова почти с центра поля. В штрафной площадке его не весьма обходительно встретил Ходырев, и пострадавший реализовал пенальти.
Несмотря на поражение, игра гостей взыскательным полтавским болельщикам понравилась и счет матча, думается, не совсем отвечает его содержанию».

А. СТАРЦЕВ.
г. Полтава (no телефону).
«Индустриальное Запорожье» №200 (12709), 20 жовтня 1989 (п'ятниця).

"Ворскла" - "Торпедо" Запоріжжя (Чемпіонат СРСР. 1989. Друга ліга. VІ зона. 53 тур)