ЛУКАШ Сергій
КОВАЛЕНКО Іван
ОЛЕНЄВ Анатолій

ПОРАЗКА В ПАВЛОГРАДІ

«Після серії перемог полтавська «Ворскла» учора програла (2:3) павлоградському «Шахтарю» матч 50-го туру чемпіонату країни. У першому таймі Іван Шарій забив м'яч у ворота господарів поля, але ті зуміли провести одразу три. Володимир Прокопиненко у другому таймі лише скоротив рахунок».

О.КОСЕНКО.
«Зоря Полтавщини» № 236 (17036), 14 жовтня 1988 (п'ятниця).

«Шахтар» бере реванш

«Любителі спорту знають, що матч першого кола проти павлоградського «Шахтаря» полтавці зіграли впевнено і перемогли з рахунком 3:0. Перед зустріччю у Павлограді у тренерів полтавців виникли
проблеми із стартовим складом. В останніх матчах отримали травми Рєзник, Чура, Ділай, після другої жовтої картки пропускав гру Кислов.
І все ж «Ворскла» розпочала матч активно. Вже на другій хвилині Ротань точною передачею виводить Шарія один на один із голкіпером «Шахтаря», але м’яч після удару нападаючого потрапляє у перекладину.
Не використавши слушного моменту, полтавці пропускають м’яч у свої ворота. На 4-й хвилині Оленьов скидає головою м’яч під удар кращому бомбардиру павлоградців Самойленку і той в оточенні п'ятьох (!) захисників сильно пробив — 1:0.
Втім, через 4 хвилини Шарій використовує передачу Юданова, перекидав м'яч через воротаря господарів — 1:1.
Долю матчу вирішила погана гра захісників полтавців. Нападаючі «Шахтаря» Самойленко і Селіков скористалися з грубих помилок Китайка та Кривенка і забили два м'ячі у ворота «Ворскли».
У другому таймі активно зіграв Прокопиненко. На 69-й хвилині він зробив рейд від середини поля, обіграв кількох захисників, вийшов один на один з Колесовим і скоротив рахунок — 3:2. З таким результатом і закінчився матч.
Це була остання гра «Ворскли» на полі суперника. Дві заключні чемпіонату полтавці проведуть вдома. Завтра з керченським «Океаном», а 18 жовтня прийматимуть севастопольську «Чайку».
З інших результатів туру слід відзначити переконливу перемогу лідера чемпіонату чернівецької «Буковини» над «Нивою» з Вінниці — 8:1. Для того, щоб завоювати звання чемпіонів України, буковинським футболістам досить набрати в двох іграх, що залишилося, лише одне очко».

А.СТАРЦЕВ,
позаштатний кор. «Комсомольця Полтавщини».
«Комсомолець Полтавщини» № 124 (4840), 15 жовтня 1988 (субота).

“Шахтар” Павлоград – “Ворскла” (Чемпіонат СРСР. 1988. Друга ліга. VІ зона. 50 тур)