ЛУКАШ Сергій
РЯБОКОНЬ Олександр
КИТАЙКО Ігор

Заслужена перемога

«Минулої неділі на стадіоні «Колос» полтавська «Ворскла» приймала в передостанньому матчі чемпіонату СРСР команду «Кристал» із Херсона. Дорікнути гостей ні в чому — вони боролися з повною віддачею, а в дебюті зустрічі створили немало гострих моментів біля воріт “Ворскли”.
На 33-й хвилині Ю.Рєзник зі штрафного удару відкрив рахунок. Після цього дебютан чемпіонату – «Ворскла» диктував суперникам свою гру. Конструктивно діяв центральний півзахисник І.Іванченко. Старалися І.Шарій, О. Рудько, І.Китайко, зрештою вся команда полтавців. Їх зусилля були винагороджені. На 54-й хвилині В.Прокопиненко подвоїв результат, а третій м'яч побував у сітці воріт «Кристалу» після удару І.Шарія 11-ти метрової позначки.
Отже, перемога «Ворскли» — 3:0.
20 жовтня полтавці проводять заключний матч сезону і приймають сімферопольську «Таврію”. До речі, кримчани 18 жовтня програли охтирському «Нафтовику» — 0:1.
Відбувся й черговий тираж речової лотереї. Найцінніший виграш — легковий автомобілів ЗАЗ-968М випав на білет, що його придбав ливарник із Полтави М. Г. Логвин.
Правда, тираж, а він проводився утринадцяте, для його організаторів виявився «нещасливим». Через поспішність із технічних причин не допустили до тиражу білети всіх серій за номером 011. З'ясувалося це після того, як спеціальна комісія визначила кількість нереалізованих білетів, склала акта і приступила: до їх знищення перед початком тиражу. Тиражна комісія, до складу якої увійшли представники виконкому Київської районної Ради народних депутатів м. Полтави, її вибачилася перед глядачами і прийняла рішення спільно з адміністрацією управління спортивних споруд власників білетів № 012 повернути вартість. Про це оголошено і по радіо, а ми повідомляємо в газеті.
Сьогодні останній матч сезону і чотирнадцятий тираж речової лотереї.

Н.Адаменко, П.Карнаух.
«Зоря Полтавщини» № 241 (16741), 20 жовтня 1987 (вівторок)

ВПЕВНЕНА ПЕРЕМОГА

«З самого початку матчу між «Ворсклою» і її гостями — футболістами херсонського «Кристалу» — на полі розгорнулася гостра, напружена боротьба. Уже з перших хвилин ініціативою заволоділи полтавці і на 33-й хвилині зустрічі Ю. Рєзник чітко реалізує штрафний удар — 1:0.
У другому таймі «Ворскла» продовжувала нарощувати тиск, грала впевнено, активно. М'яч ще двічі побував у воротах «Кристалу» після ударів Володимира Прокопиненка і Івана Шарія (з одинадцятиметрового штрафного удару).
3:0 — переконлива перемога «Ворскли» у передостанньому матчі чемпіонату. А остання гра — сьогодні проти переможця серед команд-учасниць другої ліги (VI зона) — сімферопольської «Таврії».