МОРОЗОВ Сергій
МОДЕБАДЗЕ Іраклі
РАДЕВИЧ Сергій
МЕРКАДО Пітер

Після п'яти забитих м'ячів у попередньому матчі донецьким футболістам і третя сходинка в турнірній таблиці запоріжців насторожували полтавців. І треба віддати належне металургам: вони з початку зустрічі кинулися штурмувати ворота господарів поля, але оборонці "Ворскли-2" добре захищалися. Приблизно на 10-й хвилині ворскляни провели блискавичну атаку: Кондратюк віддав вивірену передачу нападнику полтавців Меркадо, який проскочив на високій швидкості оборонця гостей і точним ударом повз воротаря відкрив рахунок. Швидкий успіх трохи заспокоїв господарів, і цим скористалися запоріжці. Швидкий і дуже наполегливий нападник Морозов також "протаранив" оборону полтавців і зрівняв рахунок - 1:1. І все ж ворскляни до перерви були активнішими та наполегливішими. Гравці "Металурга" не зуміли нейтралізувати Капанистого, і той завдав точного удару головою повз воротаря гостей Жука. Полтавці знову вийшли вперед - 2:1.

Після перерви не можна сказати, що господарі зіграли на утримання рахунку, але запорізькі футболісти всією командою пішли в атаку і таки досягли свого. Дещо авантюрно вийшов з воріт полтавський голкіпер П'ятов, і капітан гостей Батраченко перекинув м'яча через нього. Рахунок знову зрівнявся - 2:2. Ворскляни також були близькими до успіху. На 71-й хвилині сильно вдарив Берлизєв, воротар гостей відбив м'яча прямо перед собою, але ніхто із нападників "Ворскли-2" не зумів добити м'яча у ворота. На 78-й хвилині такий же випадок - і знову полтавці не зуміли ним скористатися. Здавалося, гра закінчиться внічию, але Чичиков, який вийшов на заміну, після подачі кутового зумів найти щілину в оборонних редутах запоріжців і провів третій гол. Отже - 3:2.