Останні новини - 21-05-2011, 08:05 - sasa 151

Лубни – чемпіони!

На стадіоні «Торпедо» в Лубнах три дні тривала першість області з футболу серед команд ДЮСШ (юнаки 1999-2000 років народження).

У фіналі змагань вели боротьбу за коловою системою п’ять команд. Вдало на змаганнях виступила команда Лубенської ДЮСШ, яку представляв тренер Юрій Юрченко. Господарі перемогли усіх своїх опонентів –  Гадяч – 3:2, Велику Багачку – 6:0, Кобеляки – 5:0, Карлівку – 7:2. Друге місце посіли карлівчани, а третіми стали юнаки з Гадяцької ДЮСШ.

Склад юних переможців: Олексій Бондар, Ростислав Гілязов, Максим Рак, Олександр Пахарь, Ілля Пузир яка, Максим Шапошніков, Тимур Донець, Владислав Сторчеус, Володимир Петренко, Андрій Сімонькін, Андрій Ярошенко, Владислав Тяг ній, Андрій Корчава, Вадим Лантух, Олексій Семака, Роман Пятикоп, Тимофій Кисіль, Руслан Крупський, Владислав Ольшанський, Володимир Уланчук.