КОШЕЛЮК Дмитро
ЯВОРСЬКИЙ Вадим
СЕРГІЙЧУК Михайло
БЕЛМОХТАР Саїд

Перед грою вболівальники з приємністю пригадували події дев’ятирічної давності (21 листопада 1993 року). Тоді черкащани вдало у рідних стінах завершили календарний рік перемогою саме над попередником нинішнього суперника – СК «Одеса» 3:1 – і пішли на зимову перерву лідером першої ліги. Глядачі на трибунах одностайно зійшлися на думці, що господарі поля обов’язково заб’ють у ворота суперника три м’ячі. Власне, в підсумку так і сталося, проте із зашкаленням адреналіну.

«Славутич» упевнено розпочав гру, перебрав на себе важелі впливу і повів у рахунку: на 17-ій хвилині фланговий простріл Максима Білика замкнув Саїд Белмохтар. Відразу ж Шандор Вайда міг покарати за необачність одеських захисників.

Здалося, що все пішло за сценарієм переможного матчу черкащан в Южному у попередньому турі, проте дуже швидко святковий настрій зіпсувало банальне вкидання з аута – м’яч застряг у ногах футболістів на ліній воротарського майданчика, а найспритнішому Дмитру Жевлакову вдалося вразити ціль – 1:1.

Надалі гра втратила свою видовищність. З ігрових епізодів до перерви можна виокремити вчасний вихід з воріт Тимура Чоларії – голкіпер славутчан випередив армійця Вадима Яворського, готового замкнути навіс Цині.
Зі свистком про відновлення гри після перепочинку господарі поля відразу дали зрозуміти, що рішуче налаштовані на перемогу. Навіс Максима Білика ударом головою завершував Шандор Вайда – шкіряна сфера пройшла вище поперечки. Проведені заміни у складі господарів значно додали в командному русі черкащан: запрацювали фланги, урізноманітнилися напрямки розвитку атакувальних дій – і поступово одеситів було затиснуто на їхній половині поля. Піднімав градус боротьби біля воріт приїжджої команди розіграш стандартів.

Приємну для ока черкаського вболівальника картинку зіпсував контирвипад одеситів: Дмитру Владову не вдалося реалізувати вихід сам на сам, проте Богдан Поляхов виправив помилку партнера – м’яч від стійки пірнув до сітки «Славутича».

Пропущений гол ще більше роз’ятрив господарів, які за несамовитої підтримки відданих вболівальників пішли на штурм воріт суперника. Гольові моменти почали сипатися один за одним. Після навісу Шандора Вайди зі штрафного Олег Тарасенко пробиває потилицею – «снаряд» лягає поряд зі стійкою воріт. За мить Вайда вже сам безпосередньо наносить підступний удар по воротах одеситів. А який розкішний момент був у В’ячеслава Ткаченка!..

У скрутні хвилини долю матчу врятував патріотизм, досвід та виконавча майстерність корінних черкащан. Під час чергового стандарту Дмитро Жевлаков завалив у власному карному майданчику Валентина Горкуна. Олег Тарасенко, розвівши голкіпера армійців і м’яча по кутах воріт, чітко реалізував пенальті – 2:2. У боротьбі за право віднести шкіряну кулю на центр поля виникла сутичка, яка ледь не переросла у бійку. За наслідком розбірок арбітр роздав букет карток футболістам обох команд, а перед Горкуном «запалив» червоне світло. Гра в меншості аж ніяк не позначилася на діях черкащан – їх було вже не спинити. На третій компенсованій хвилині Михайло Сергійчук вирізав м’яча у район одинадцятиметрової позначки, де Олег Тарасенко ударом головою закинув його у ворота гостей. Радість переможців! Розпач переможених…
Відтак, на мажорній ноті славутчани йдуть на зимову перерву.

Цікавий факт: захисник «Славутича» Тарасенко-молодший принаймні до весни залишиться кращим бомбардиром команди з берегів Дніпра.